Co zrobić, aby pranie pachniało dłużej?

Co zrobić, aby pranie pachniało dłużej?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się, co zrobić, aby pranie pachniało dłużej? Ważne jest, aby najpierw dowiedzieć się więcej na temat obecnie wykorzystywanych substancji do prania. To pozwoli na znalezienie właściwych alternatyw, które sprawią, że Twoje pranie będzie pachniało dłużej i pięknie.

Pachnące dłużej pranie – jak to zrobić? 

Jeśli chcesz, aby Twoje pranie pachniało dłużej, nie bój się eksperymentować z dostępnymi obecnie rozwiązaniami. Wiele osób na przykład zamiast używania proszku do prania, wykorzystuje samodzielnie przygotowaną mieszankę. W ten sposób możesz liczyć na to, że robienie prania w Twoim domu nie wpłynie niekorzystnie na środowisko, a dodatkowo zaoszczędzisz pieniądze. Kiedy zależy Ci na tym, aby pranie pachniało dłużej, warto stworzyć specjalną mieszankę. Do jej wykonania niezbędne będą: 

  • 2 szklanki soli kuchennej, 
  • 40 kropli wybranego olejku eterycznego o ulubionym zapachu. 

>> Zobacz też: Jak samodzielnie skleić buty?

Do każdego prania należy dodać około 2-3 łyżek mieszanki. W ten sposób możemy liczyć na stworzenie doskonałego zapachu substancji w trakcie kontaktu z wodą i proste dbanie o swoje pranie z wykorzystaniem naturalnych, niskobudżetowych metod.  

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*