Ogranicz plastik i wybieraj produkty przyjazne naturze. Opakowania i naczynia ekologiczne w pełni biodegradowalne w sklepie SlowPack.pl!

Ogranicz plastik i wybieraj produkty przyjazne naturze. Opakowania i naczynia ekologiczne w pełni biodegradowalne w sklepie SlowPack.pl!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Żyć zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego. W taki sposób powinno postępować całe społeczeństwo. Dlaczego? Ekolodzy coraz głośniej przekonują nas o szkodliwości działań ludzkich na cały ekosystem. Lasy, morza i jeziora są zanieczyszczane. W pewnym momencie Kraków znalazł się na szczycie listy najbardziej zanieczyszczonych miast świata. To wszystko za sprawą działań człowieka. Duże znaczenie ma również nadmierna produkcja plastiku, który zalega w krajach na całym świecie. I właśnie temu ostatniemu tematowi poświęcimy ten artykuł. Plastik z powodzeniem może zostać zastąpiony alternatywnymi materiałami. Jakimi? 

Opakowania ekologiczne z papieru i mączki kukurydzianej. Dlaczego warto je używać?

Opakowania papierowe na wynos należy do najlepszych rozwiązań dla lokali gastronomicznych, food trucków oraz restauracji. W żadnym stopniu nie zagrażają środowisku naturalnemu, a po użyciu mogą zostać poddane recyklingowi i z powrotem wrócić do obiegu. Pudełka na jedzenie ułatwią transport posiłków i mogą być bez problemu wykorzystywane przez cały rok. 

Zapewniają świetną izolację termiczną posiłków. Podczas transportu przez kuriera nie utracą swojego ciepła ani smaku. Dodatkowo, opakowania papierowe są w pełni biodegradowalne w warunkach przydomowych. To zdecydowanie najlepsza opcja dla branży gastronomicznej, która w nadal w większości korzysta z opakowań plastikowych. Ograniczenie ich zużycia z pewnością będzie docenione przez klientów.

Pojemniki na burgery, pizzę, frytki i zapiekanki. Eko opakowania do spożywania posiłków na świeżym powietrzu

Firma SlowPack dostarcza swoim klientom artykuły wykonane z unikatowych materiałów. Warto wspomnieć o kilku z nich. Opakowania ekologiczne produkowane są, o czym wcześniej wspomnieliśmy, z papieru. Jednak to nie wszystko. W SlowPack spotkasz także pojemniki z… trzciny cukrowej, która pokryta jest warstwą bambusa. Znajdą one swoje zastosowanie przy zimnych i gorących posiłkach, m.in. do burgerów, pizzy czy frytek. Pudełka te bez problemu można przechowywać w lodówce lub zamrażarce lub podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Dzięki nim żywność na długo pozostaje gorąca i chrupiąca, co ma znaczenie przy transporcie jedzenia na drugi koniec miasta. 

Sklep SlowPack.pl posiada w swojej ofercie wiele rodzajów opakowań, sztućców, naczyń oraz kubków ekologicznych, które znajdą swoje przeznaczenie w wielu lokalach gastronomicznych, ale i w warunkach domowych. Poznaj je wszystkie i zrób pierwszy krok, aby żyć eko i zgodnie z naturą, bo… każdemu sercu bliska jest ochrona środowiska!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*