Odkurzacze Samsung – jaki model wybrać?

Odkurzacze Samsung – jaki model wybrać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Obecnie trudno byłoby wyobrazić sobie sobotnie porządki bez pomocy praktycznego urządzenia, jakim jest odkurzacz. To sprzęt, który aktualnie znajdziemy w każdym domu, i który potrafi sprawić, że jesteśmy w stanie posprzątać swoje mieszkanie szybciej i wydajniej. Jednak jaki odkurzacz kupić, jeśli na rynku wybór sprzętów jest tak duży? Warto poświęcić temu odpowiednią ilość czasu, gdyż odkurzacz dopasowany do Twoich potrzeb i trybu życia to nieoceniona pomoc. Sprawdź, jaki kupić odkurzacz marki Samsung.

Odkurzacze Samsung – dlaczego warto?

Odkurzanie to czynność, której nie da się uniknąć. W ten sposób pozbywamy się zanieczyszczeń, które w ciągu kilku dni gromadzą się na naszych panelach lub dywanach. Za pomocą odkurzacza jesteśmy w stanie szybko posprzątać nagły wypadek przy pracy, jak chociażby rozsypaną mąkę lub cukier w trakcie pieczenia. Czasami jednak zdarza się, że z różnych przyczyn nie jesteśmy zadowoleni ze swojego sprzętu. Samsung odkurzacze to w takiej sytuacji idealne rozwiązanie. 

Odkurzacze Samsung to urządzenia, które zostały wyposażone w innowacyjne technologie. Dzięki temu są w stanie sprostać potrzebom wielu wymagających użytkowników. Dużą zaletą odkurzaczy Samsung jest ich lekkość, która ułatwia codzienne sprzątanie, wydajny silnik oraz design, który sprawia, że urządzenie jest nie tylko praktyczne, ale i stylowe.

Jaki odkurzacz kupić – Samsung Jet™ BESPOKE

Jeśli tradycyjne odkurzacze przestały być dla Ciebie praktycznym rozwiązaniem, być może zainteresuje Cię Samsung Jet™ BESPOKE. To odkurzacz bezprzewodowy nowej generacji, który skutecznie usuwa nawet bardzo drobny kurz i alergeny (nawet do 99,999%), a także ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii (do 99,9%). Odkurzacze Samsung Jet™ BESPOKE posiadają dwa poziomy filtracji, co gwarantuje czystsze powietrze w Twoim domu. 

Odkurzacze Samsung Jet™ BESPOKE zostały wyposażone w stację czyszczącą All-in-One, która automatycznie opróżnia pojemnik z zanieczyszczeń, bez konieczności wzbijania się kurzu w powietrze. Jest to możliwe dzięki technologii Air Pulse™, która sprawia, że pojemnik na kurz jest w sposób automatyczny opróżniany do worka w stacji czyszczącej. 

Jaki kupić odkurzacz – robot sprzątający Samsung Jet Bot™ 

Jeśli szukasz odkurzacza, który zapewni Ci maksymalną wygodę i skuteczność w trakcie sprzątania, sięgnij po robot sprzątający Samsung Jet Bot™ AI+. Urządzenie posiada funkcję inteligentnego rozpoznawania obiektów oraz czujniki 3D. Technologia AI Object Recognition sprawia, że robot sprzątający precyzyjnie omija przeszkody, jakie pojawią się na jego drodze. Poradzi sobie nawet z niewielkimi przedmiotami o wysokości 1 centymetra! 

Robot sprzątający Samsung Jet Bot™  to praktyczne urządzenie, które będzie działać w wydajny sposób, niezależnie od powierzchni, na jakiej pracuje. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu silnikowi Digital Inverter oraz funkcji Jet Cyclone.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*