Nowoczesne urządzenia do sprzątania

Nowoczesne urządzenia do sprzątania
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zmęczona domowymi sposobami na utrzymanie czystości, które nie przynoszą efektów? Szukasz nowych rozwiązań? Dowiedz się, jakich narzędzi brakuje w twojej porządkowej artylerii.

Sięgnij po profesjonalne produkty

Nie ma nic bardziej irytującego niż zakup drogiego środka czyszczącego w supermarkecie tylko po to, by po jego przetestowaniu zdać sobie sprawę, że nie był wart swojej ceny. Nie dość, że zadziałanie zajmuje mu zdecydowanie za długo, to jeszcze wymaga użycia dużej siły i ciągłego szorowania, żeby zedrzeć z blatu każdy większy brud. Zirytowane i sfrustrowane, sięgamy po zaufaną mieszankę płynu do naczyń z octem. Ale i ta metoda zawodzi. Co teraz?

Sięgnij po profesjonalne środki czystości, które przeznaczone są właśnie do kłopotliwych zabrudzeń. Wcale nie kosztują więcej niż supermarketowe produkty, a dzięki wysokiemu stężeniu substancji aktywnych w składzie niestraszne im żadne domowe brudy. Już nigdy więcej nie będzie musiała się męczyć z domyciem piekarnika czy umywalki – zaoszczędzisz i czas, i nerwy.

środki czystości
Photo by freepik from Freepik.com

Robot zrobi to za ciebie

Kiedy pojawiły się na rynku we wczesnych latach dwutysięcznych, roboty odkurzające były wielkim przełomem i to dostępnym dla nielicznych ze względu na swoją wysoką cenę. Wraz z ich stopniowym rozpowszechnieniem stały się niezbędnym narzędziem każdej szanującej się pani domu. Są dużym ułatwieniem dla każdej zapracowanej kobiety, dzięki któremu może ona spędzić te kilkanaście wolnych minut na chwilę relaksu, podczas gdy podłogi same się odkurzają. Do tego można tego zręcznego robota dostać za cenę mniejszą niż tysiąc złoty.

Czy wiedziałaś jednak, że roomby to nie jedyna zautomatyzowana alternatywa dla typowych urządzeń do sprzątania? Oprócz samodzielnych odkurzaczy bez problemu zakupisz robota myjącego podłogi. A te z nas, które szczególnie nie znoszą mycia okien, z pewnością będą zachwycone nowoczesną, zautomatyzowaną myjką przeznaczoną właśnie do tego celu.

Coś dla miłośników zwierząt

Dla tych z nas mieszkających z czworonożnymi przyjaciółmi oczywistym jest, jak czasochłonne potrafi być sprzątanie po zwierzętach. Ciągłe pilnowanie, czy kuweta aby na pewno nie jest brudna, bo przecież nasz ukochany kocur nie zniży się do poziomu załatwiania swoich potrzeb w brzydko pachnącej toalecie. Wymienianie mat dla psa co kilka godzin, bo woń moczu to nie jest coś, co chcesz czuć, kiedy jesz obiad z rodziną.

Spokojnie. I na te problemy gospodyni współczesna technologia znalazła rozwiązanie.

Na rynek niedawno weszły smart kuwety dla kota, które dzięki mechanizmowi obracającemu są w stanie samodzielnie pozbyć się kocich odchodów. Dzięki czujnikowi ruchu wykrywają, kiedy kot opuszcza toaletę, a następnie przesiewają brudny żwirek i oddzielają go od czystego. Wszystko, co musisz zrobić, to zgarnąć przygotowany worek i go wyrzucić.

Trudne zabrudzenia wymagają ciężkiej artylerii

Czasem jednak naszym problemem nie jest brak czasu na sprzątanie, a rodzaj zabrudzenia, z którym mamy do czynienia. Niestety, ale nawet stare sprawdzone metody na doprowadzenie domu do porządku potrafią zawieść w obliczu szczególnie upartej plamy na podłodze. Wówczas jedynym rozwiązaniem może być sięgnięcie po profesjonalne narzędzia do czyszczenia, które znajdziesz na pureco.pl.

Takie urządzenia potrafią być jednak kosztowne, a do tego zabierać dużo wolnej przestrzeni, którą wolałabyś przeznaczyć na coś innego. Nie wszystko stracone. Zawsze możesz zdecydować się na wynajem szorowarki zamiast jej kupna. To pozwoli ci na zaoszczędzenie sporej kwoty pieniędzy, a twój problem kłopotliwej plamy przejdzie do historii.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*