Chcesz dodać elegancji do swojego wnętrza? Sprawdź nowoczesne obrazy szklane!

Chcesz dodać elegancji do swojego wnętrza? Sprawdź nowoczesne obrazy szklane!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Nowoczesne obrazy szklane to obecnie jedne z chętniej wybieranych elementów dekoracji wnętrz. Mogą przedstawiać krajobrazy, dzieło sztuki czy nasz portret. Czym tak właściwie są, jak się je wytwarza i na co zwrócić uwagę przy zamawianiu? Podpowiadamy!

Obrazy na szkle – nowoczesna metoda dekoracji ścian

Obrazy na szkle to elementy dekoracji wnętrz, które szturmem podbijają nasz rynek. Są to produkty, które coraz częściej widuje się zarówno w prywatnych domach, jak i w punktach handlowo-usługowych czy placówkach firm. Obrazy szklane to w gruncie rzeczy grafiki na szkle, które wyróżniają się niespotykaną trwałością, a także intensywnością widocznych na nich barw. Jeśli zamówimy obraz szklany u firmy, która umożliwi nam wybór dowolnego wzoru, tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Obrazy na szkle mogą przedstawiać zdjęcia przepięknej architektury miast, krajobrazów, roślinności czy innych elementów natury. Mogą także nawiązywać do ludzkiego ciała, pysznych posiłków, przedstawiać napisy czy zawierać w sobie abstrakcyjne wzory. Pole do popisu jest naprawdę ogromne, a możliwość spersonalizowania danego obrazu jest powodem, dla którego tak zyskują na popularności w ostatnim czasie.

Jak wytwarza się obrazy szklane?

Nowoczesne obrazy szklane powstają poprzez nadrukowanie grafiki na szkle z wykorzystaniem najnowszej technologii, np. metody UV. Dzięki temu finalny produkt prezentuje się perfekcyjnie, a przedstawiona grafika jest bardzo realistyczna i żywa, co jest szczególnie korzystne w przypadku obrazów powiązanych z naturą.

Obrazy na szkle do salonu, pokoju 

Obraz szklany może przyozdobić dowolne wybrane przez nas wnętrze i nadać mu niespotykanego charakteru. Jeśli zdecydujemy się na stworzenie obrazu przy użyciu wykonanej przez nas fotografii, umożliwi to przywołanie przepięknych wspomnień za każdym razem, gdy tylko na niego spojrzymy. Dlatego obrazy na szkle są tak wyjątkowe i coraz bardziej popularne.

Mogłoby się wydawać, że obrazy szklane sprawdzają się jedynie w nowoczesnych wnętrzach. Nic bardziej mylnego – wystarczy, że wybrana przez nas grafika będzie zgrywała się ze stylem danego pomieszczenia, a nasz obraz będzie do niego idealnie pasować. Przykładowo, motywy abstrakcyjne mogą świetnie prezentować się we wnętrzach w stylu industrialnym. Z kolei obrazy galopujących koni na łonie natury mogą cieszyć oko we wnętrzu w stylu rustykalnym. Wszystko zależy od naszych preferencji i wyobraźni! Obrazy na szkle świetnie sprawdzają się w salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach, przedpokojach czy nawet firmowych biurach – warto przekonać się o tym samemu.

Gdzie zamówić wysokiej jakości obraz szklany?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamówić spersonalizowany obraz szklany, spieszymy z pomocą! Jedną z polecanych na polskim rynku firm działających w tej branży jest toDESIGN, czyli firma, która pomaga klientom ciekawie ozdobić ścianę w salonie, pokoju.

Fot.: Wilhelm Gunkel/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*