Lodówki Side by Side, czyli dlaczego warto wybrać wariant dwudrzwiowy?

Lodówki Side by Side, czyli dlaczego warto wybrać wariant dwudrzwiowy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Lodówki dwudrzwiowe możemy spotkać w sklepach coraz częściej. Wielu użytkowników ceni sobie to rozwiązanie i to nie tylko w przypadku dużych domów czy mieszkań. Jednak szczególnie popularne są lodówki Side by Side. Czy wiesz, co wyróżnia je na tle innych sprzętów? Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie ten dwudrzwiowy wariant. 

Dlaczego kupujemy lodówki dwudrzwiowe?

Dwudrzwiowe lodówki nie są standardowym wyborem w przypadku wyposażenia kuchni. Wciąż najczęściej widujemy przede wszystkim modele jednodrzwiowe, czego powodem zazwyczaj jest niewielki metraż pomieszczenia. Jednak nie da się ukryć, że wielu konsumentów interesuje się również lodówkami nieco większymi, a zwłaszcza tymi, które posiadają podwójne drzwi. Co jest tego powodem?

Przede wszystkim coraz więcej osób docenia możliwość rzadszego uczęszczania do sklepów i marketów. Robienie zakupów jest czynnością czasochłonną, a w dzisiejszych czasach każda wolna chwila okazuje się na wagę złota. Co więcej, wybór dostępnych produktów jest znacznie większy, dlatego też z chęcią próbujemy nowych smaków i gotujemy nieznane nam do tej pory potrawy. To oznacza konieczność zakupienia różnego rodzaju produktów spożywczych, które nierzadko muszą być przetrzymywane właśnie w lodówce.

Czy znasz już lodówki Side by Side?

Jeżeli interesują Cię więc lodówki dwudrzwiowe, to na pewno znasz już wariant Side by Side oferowany przez markę Samsung. Są to nowoczesne urządzenia, które odpowiadają na potrzeby użytkowników. Co to oznacza? Dostępne są w wielu wariantach, które różnią się od siebie nie tylko rozmiarem czy wyglądem (m.in. kolorem). Przede wszystkim są to lodówki, w których produkcji skorzystano z najnowszych osiągnięć technologii. Umieszczona wewnątrz kamera, dwa niezależne obiegi powietrza czy wiele, wiele więcej. Jednak czy wiesz, jakie są najważniejsze zalety tych sprzętów?

Lodówki dwudrzwiowe Side by Side – najważniejsze zalety ich użytkowania

Lodówki Side by Side od marki Samsung dostępne są w przeróżnych wariantach. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się, które funkcje i technologie okażą się dla nas najważniejsze. Przykładowo kamery wewnętrzne View Inside znajdujące się wewnątrz urządzenia pozwalają nam sprawdzić zawartość lodówki w dowolnym momencie. Wystarczy jedynie skorzystać ze smartfona lub umieszczonego na sprzęcie ekranu. 

Każdy, kto lubi napoje z dodatkiem lodu, na pewno chętnie wybierze lodówkę z automatyczną kostkarką. To właśnie ona jest odpowiedzialna nie tylko za przechowywanie lodu, ale przede wszystkim jego produkcję. Równie ciekawym rozwiązaniem jest obecność dystrybutora wody. 

Jeżeli obawiasz się przykrych zapachów, to koniecznie zwróć uwagę na lodówki z wbudowanym filtrem dezodoryzującym. Ten został wykonany z naturalnych włókien, a filtry z aktywnego węgla zadbają o to, aby w lodówce nie pojawiały się niechciane zapachy. 

Zaawansowane modele lodówek Side by Side posiadają ekran umieszczony na drzwiach urządzenia. Skorzystaj między innymi z możliwości planowania posiłków czy sporządzania listy zakupów. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*