Jakie lampy zamontować w nowoczesnym domu?

Jakie lampy zamontować w nowoczesnym domu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Oświetlenie to bez wątpienia bardzo ważny element aranżacji wnętrz. Na rynku znajdziesz sporo ciekawych rozwiązań, które z pewnością podkreślą charakter Twojego domu. Jakie lampy wybrać do nowoczesnych wnętrz? Podpowiadamy, które sprawdzą się najlepiej. 

Oświetlenie ma bardzo duży wpływ na całą aranżację wnętrza. Może pięknie podkreślić styl, w którym został urządzony Twój dom. Jakie lampy wybrać do nowoczesnego wnętrza?

Reflektory — poczuj się jak w filmie

Jeśli zależy Ci na ciekawym i nowoczesnym designie, możesz zdecydować się na lampy przypominające reflektory filmowe. Tego typu lampy precyzyjnie skupiają światło i uwydatniają pożądane obszary, dzięki czemu Twoje wnętrze będzie wyglądać bardzo efektownie. Będzie to genialne rozwiązanie przede wszystkim do salonu. Reflektory jako punktowe źródło światła spełnią wszelkie oczekiwania osób, które pragną stworzyć ciekawą aranżację świetlną, nie wydając przy tym majątku.

Efektowne lampy sufitowe

W każdym domu lub mieszkaniu powinny znaleźć się także lampy sufitowe nowoczesne, które będą doskonałym głównym źródłem światła. Możesz zdecydować się na przykład na designerskie lampy, które będą pięknym i efektownym uzupełnieniem aranżacji lub na praktyczne halogeny. Warto pamiętać emituje nawet do 70% światła więcej niż zwykła żarówka, co będzie bardzo funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Ponadto, jeżeli zależy ci na uwydatnieniu konkretnego obszaru, możesz zdecydować się na montaż odbłyśnika, który pomoże uzyskać optymalnie skupione oświetlenie punktowe.

Taśmy ledowe

Świetną propozycją do nowoczesnych wnętrz są również taśmy ledowe. Stworzą one wyjątkową aranżację, która będzie pięknie podkreślać całe wnętrze. Taśmy ledowe wyglądają genialnie zwłaszcza wtedy, kiedy są zamontowanie wokół ścian, w podwieszanym suficie. Takie delikatne światło będzie z pewnością zwracać uwagę wszystkich domowników oraz gości.

Lampy z czujnikiem ruchu

Genialnym rozwiązaniem do domu są także lampy z czujnikiem ruchu. Dzięki nim nie będziesz musiał szukać po ciemku włączników do światła, ponieważ oświetlenie zapali się samo, kiedy wyczuje ruch. Bardzo dobrym pomysłem są zwłaszcza lampy schodowe z czujnikiem ruchu, dzięki którym korzystanie z domowych schodów będzie znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Curtis Adams

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*