728 x 90

Marzysz o tym, aby Twój dom był miejscem, do którego chce się wracać i w którym można zrelaksować się po intensywnym dniu? Z portalem uporzadkowane.pl łatwo to osiągniesz i stworzysz dom, o jakim marzysz!

Uporządkowany dom to nie tylko lśniące podłogi, ale także odpowiednia organizacja. Dobrze zaplanowana i funkcjonalna przestrzeń sprzyja dobremu samopoczuciu wszystkich domowników. Wpływa na naszą wydajność i koncentrację. Dzięki odpowiednio zorganizowanej przestrzeni domowej oszczędzamy mnóstwo czasu i energii na poszukiwanie potrzebnych rzeczy, zyskując w zamian czas dla siebie i swoich najbliższych.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Aleksandra Nowak

Aleksandra Nowak
Redaktor

Pasjonatka dekorowania wnętrz. Uzależniona od remontów i przemeblowań. Dumna posiadaczka balkonowego i parapetowego ogródka. Chętnie pisze na te tematy.

Zobacz wpisy autora

Aleksandra Tabak

Aleksandra Tabak
Redaktor

Redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu. Eksploruje Internet w poszukiwaniu optymalnych i ekologicznych rozwiązań dla domu.

Zobacz wpisy autora

Bartosz Promiński

Bartosz Promiński
Redaktor

Student polonistyki, w przerwach od zajęć lubi zrelaksować się w ogrodzie, pisząc nowinki i ciekawostki na temat domu oraz roślin. Ceni nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które ułatwią opiekę nad mieszkaniem. Nie pogardzi też sprawdzonymi, babcinymi radami, a zwłaszcza przepisami na ciasta i desery.

Zobacz wpisy autora

Kamil-Michaluk-4-360x360

Kamil Michaluk
Redaktor

Interesuje się różnymi sposobami aranżacji przestrzeni – wnętrz i ogrodów. Odpoczywa próbując wcielać niektóre z zasłyszanych pomysłów w życie. Chętnie dzieli się doświadczeniami z innymi. Również jako autor branżowych tekstów.

Zobacz wpisy autora